Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Letní brigáda do stáčírny lahví - až 150 Kč/hod, od 18 let

Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entrep

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Je ti alespoň 18 let, sháníš brigádu na léto a chceš si přivydělat? Nevadí ti ranní, odpolední ani noční směny? V tom případě hledáme právě tebe!

Co u nás budeš dělat?

Budeš pravou rukou našich operátorů, kdy tvojí hlavní náplní práce bude třídění lahví na stáčecí lince. Jedná se o lehkou manuální práci, na kterou tě kolegové rádi zaškolí.

Požadavky

  • Manuální zručnost a pečlivost
    • Zodpovědnost a samostatnost
    • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
    • Možnost odpracovat minimálně jeden celý měsíc
    • Věk nad 18 let

Nabídka

  • Průměrnou odměnu 150 Kč/hod (základ 130 Kč/hod + nadstandartní příplatky)
    • Obědy v závodní jídelně - za 35 korun si můžeš vybrat ze 3 hlavních jídel, pro svačinu si můžeš dojít do kantýny
    • Za noční směny Ti do výplaty připočteme stravenkový paušál ve výši 80 Kč

      Líbí se ti naše nabídka? Tak nám dej o sobě vědět.

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 1 dny