Minibar Stevard/ka flexibilní práce na vlacích, 140 Kč/hod., tým ČB

TESS promotion s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Buďte neustále v pohybu a zamilujte si práci na cestách. Váš pracovní den nikdy nebude stejný a budete pokaždé potkávat nové lidi.

Doplňujeme tým minibaristů a minibaristek na vlaky Českých drah a hledáme nováčky pro středisko České Budějovice.
Jestliže máte zálibu v komunikaci a cestování, hledáte nevšední brigádu a spolehlivost patří k vaším silným stránkám, tak pro Vás máme skvělou nabídku.

Velkou výhodou této pohodové brigády je flexibilní plánovaní směn přesně dle Vašich časových možností.
Pokud můžete pracovat alespoň 2-3 dny v týdnu, nebo za celý měsíc odpracovat alespoň 6-8 dní, nebo pracovat u nás na tzv. full time, tak se můžeme domluvit na spolupráci :-)

Co Vás u nás čeká?
• Prodej drobného občerstvení za lidové ceny
• Poskytování informací cestujícím s úsměvem na tváři
• Možnost plánování směn dle vlastních časových možností

Nástup možný ihned nebo až od října :-) Záleží na Vašich časových možnostech.

Požadavky

• Minimální věk 18 let
• Základní znalost AJ nebo NJ (komunikace na základní úrovni s cestujícím)

Nabídka

• Flexibilní plánování směn
• Ranní i odpolední směny
• Zajímavé prostředí vlaku
• Dlouhodobá spolupráce

Směny si volně kombinujete dle vašich časových možností nebo rozvrhu ve škole.
Vybrat si můžete z těchto tras: 5:30 – 12h, 7:30 – 14h, 9:30 – 22h, nebo z odpoledních tras 13:30 – 20h, 15:30 – 22h.
Odjezd vždy ze stanice České Budějovice a návrat zpět do stanice České Budějovice ve stejný den.

Hodinová sazba:
• 120 Kč – základní sazba
• 140 Kč – sazba při 8 a více odpracovaných dnech za měsíc
• Plus další finanční bonusy ke směnám (např. aktivita, dochvilnost, kladné hodnocení cestujících atd.) A také příplatky za víkendy + státní svátky.

Tato práce je vhodná ke studiu nebo jako přivýdělek k HPP. Případně je možnost práce pondělí – pátek, krátký/dlouhý týden atd. Záleží jen na Vás jak můžete.

Forma spolupráce je na základě Dohody o pracovní činnosti (DPČ) = námi hrazená platba soc.+zdravotního pojištění.

V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy (fotografie vítány) na uvedenou emailovou adresu. Těšíme se na spolupráci.

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny