Bouda Burgers hledá kolegy

Bouda Burgers s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Hledáme kolegy do skvělého street foodu Bouda Burgers.
Bouda Burgers je rostoucí firma se stále rodinným přístupem.

Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám dál šířit radost z dobrého jídla!

Hledáme na pozice: pokladní, kuchař, balič, obsluha fritézy


Příprava pokrmů
Kompletace objednávek
Příjem a zakládání zboží
Příprava surovin
Zodpovědnost za hygienické normy a postupy
Dodržovaní našich výrobních postupů

Požadavky

• Spolehlivost
• Nutnost odpracovat minimálně 6 směn v měsíci a 1x víkend
• Čistý rejstřík trestů
• Chuť učit se novým věcem
• Dopolední / odpolední směny / celodenní směny

Nabídka

• Dopolední/odpolední nebo celodenní směny
• Přátelský kolektiv
• DPP / HPP / DPČ
• Příspěvek na obuv pro pohodlí při práci
• Procenta z obratu jako ocenění za práci
• Tips
• Strava ZDARMA
• Zdarma Bouda Burgers merch pro ty největší fanoušky našeho street foodu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 5 dny

  • Brigáda Budeme společně zajišťovat hladký chod celého závodu (od stavby areálu, registrací běžců, úschovnu a občerstvovací stanici, po směrování samotných závodníků na trati) a nakonec budeme sklízet...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny