Vedoucí počítačových kroužků

Cedems z. s.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Kroužky probíhají v počítačových učebnách
Jedná se o kroužky (digitální tvorba, AI a tvorba webu, kvízy a hry).
Počet dětí v kroužku cca od 8 do 15 dětí ve věku od 7 do 15 let
Výuka probíhá v odpoledních hodinách

Požadavky

Plnoletost je podmínkou
Praxe s vedením kroužků s daným zaměřením
Pedagogické vzdělání vítáno
Trpělivost, příjemné vystupování

Nabídka

Možnost dlouhodobé spolupráce
Smlouva dohoda o provedení práce
Příjemné pracovní prostředí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Brigáda Budeme společně zajišťovat hladký chod celého závodu (od stavby areálu, registrací běžců, úschovnu a občerstvovací stanici, po směrování samotných závodníků na trati) a nakonec budeme sklízet...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 1 dny