Lektor anglického jazyka – vhodné i pro studenty VŠ

Evropské centrum jazykových zkoušek a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Evropské centrum jazykových zkoušek hledá na DPP lektory anglického jazyka na letní prezenční výuku (České Budějovice/Písek) denních příměstských táborů a jiných kurzů s možností dalšího učení kurzů přes školní rok. Brigáda je vhodná jako přivýdělek pro již vystudované kantory, stejně tak jako pro studenty vysokých škol v tomto oboru.

V případě zájmu nám zašlete odpověď včetně životopisu (CV).

Požadavky

  • Zodpovědnost a svědomitost při přípravě na lekce i zapisování hodin
    • Výborná znalost anglického jazyka
    • Komunikativnost a ochota
    • Možnost učit kurzy na základních školách po Českých Budějovicích a okolí výhodou (školní rok)

Nabídka

  • Vyučování kurzů pro děti, teenagery i dospělé studenty na všech úrovních od pre A1 po C1 online i ve třídě (školní rok)
    • Zaškolení do systému výuky Cambridge (pro výuku zkouškových přípravek)
    • Poskytnutí veškerých materiálů pro výuku standardních kurzů, podpora pro výuku letních táborů
    • Odměnu dle dohody
    • Vlastní volbu kurzů. Nabídneme vám vyučování kurzu a je na vás, zda máte čas a chuť ho učit, nemáme stanovený minimální počet lekcí, které musíte týdně odučit
    • Vhodné též pro studenty jako první setkání s realitou výuky

Podobné inzeráty

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáš nějaký přivýdělek před prací nebo školou? Vhodné i například jako přivýdělek k důchodu. Pak hledáme právě Tebe. Nabízíme brigádu pro šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na výpomoc...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny