Podle lokalit

Brigádník (m/ž)-vybalování/pokladna (175 Kč/hod)-Český Brod

Lidl Česká republika s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 175 Kč / hod

O nás

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Již více než 20 let patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 300 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Náplň práce:

  • vstřícná komunikace směrem k zákazníkovi i v rámci týmu prodejny
  • doplňování zboží
  • dopékání pečiva
  • udržování pořádku a čistoty v prodejně
  • práce na pokladně

Co od Vás očekáváme:

  • je Vám víc než 18 let
  • máte úsměv na tváři a přátelský přístup k zákazníkovi
  • nechybí Vám fyzická zdatnost a elán do práce
  • jste ochotný/á učit se novým věcem
  • máte chuť být součástí našeho týmu se společným cílem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • spolupráci formou DPČ
  • možnost nástupu dle dohody
  • hodinovou odměnu 175 Kč
  • rozmanitou práci v dynamickém prostředí
  • propracovaný systém zaškolení
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici