Kurýr; výdělek až 160,-/hod.;+spropitné i online (České Budějovice)

FRANKOS GROUP s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

**Přidejte se k našemu týmu! Hledáme spolehlivé a flexibilní osoby pro rozvoz jídel z restaurací v Českých Budějovicích pomocí aplikace.**

Chcete pracovat bez starostí a přitom mít možnost určovat si svůj vlastní plán? Momentálně hledáme nové členy týmu pro služební auta.

**Co vám nabízíme:**
- Dobré platové ohodnocení, které reflektuje váš výkon a schopnosti, a dává vám možnost si vydělat podle svého nasazení
- Flexibilní pracovní smlouvy: DPP, DPČ nebo IČO
-Možnost volit si směny týden dopředu.

**Co vyžadujeme:**
-pojištění zodpovědnosti
-mobilní telefon s internetem
- min. 3 víkendové směny


Pokud jste připraveni přijmout výzvu a stát se součástí naší dynamické společnosti, klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a sdělte nám pár informací o sobě. Těšíme se na vaši zprávu a brzy se vám ozveme!

Požadavky

Pojištění odpovědnosti (pomůžeme zařídit), praxi v řízení auta min. 2 roky (aktivní řidič 1 a půl roku), telefon s internetem, slušné jednání a vystupování.

Nabídka

Jistotu dlouhodobé spolupráce, benefity, zvyšování odměny dle dohody, ponechání spropitného, zaškolení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny