Brigáda na pizze a zmrzlině v Hranicích 130- 150Kč/hod

Před 9 dny

Brigáda

Pro naši provozovnu v Hranicích hledáme vhodné uchazeče/ uchazečky na celoroční brigádu.

Hlavní náplní práce bude příprava skvělé Pizzy, podle našich receptur, dále se pak ale můžeš dostat k přípravě prémiových těstovin, z bochníku Parmazánu. Budeš pracovat v kolektivu 2 lidí na směně. Svezeš se i firemním autem, protože k Pizze a skvělým těstovinám rozhodně patří rozvoz.

Součást provozu je i točená zmrzlina, kde také hledáme brigádníky.

Brigáda je vhodná jak ke studiu, tak při práci, či pro maminky na mateřské dovolené a důchodce. Jedná se o sedavou práci.

Obsazení RANNÍCH, ODPOLEDNÍCH A VÍKENDOVÝCH směn

Vše Vás naučíme a vysvětlíme na školení.
V případě zájmu neváhej a pošli životopis s fotografií na email.

Požadavky

  • komunikativnost a týmového ducha
    • ochotu učit se novým věcem
    • spolehlivost
    • flexibilitu
    • věk min. 18 let
    • řidičský průkaz výhodou

Nabídka

  • možnost vlastního plánování směn
    • pracovní doba kombinovaná s možností půlení dne dle potřeby (ranní/odpolední)
    • mzda: 130-150,-Kč/hod

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny