Lektor programování pro děti - ONLINE

Algorithmics s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáme lektory programování pro děti - ONLINE forma

Algorithmics je mezinárodní škola programování pro děti od 7 do 17 let. Každý z našich zaměstnanců je jiný, ale spojuje nás odhodlání pomáhat dětem s jejich prvními kroky ve světě IT. Hledáme nové členy týmu, kteří budou tuto vizi sdílet s námi a pomůžou nám nadále zlepšovat naše služby.

Náplň práce:
⦿ Výuka kurzů Visual programming (Scratch), Game Design (Roblox Studio, Lua), Python, Graphic design a Unity
⦿ Vedení lekcí v češtině za použití metodologických materiálů a výukových technik Algorithmics
⦿ Vytvoření přátelské atmosféry mezi našimi studenty
⦿ Udržování vysoké kvality vzdělávacího procesu

Požadavky

Koho hledáme:
⦿ Studenty či absolventy, kteří rádi pracují s dětmi a chtějí jim ukázat, že programování může být jednoduché, zajímavé a zábavné.
⦿ Vysoká škola technického nebo pedagogického zaměření a/nebo zkušenost s dětským kolektivem (kroužky, tábory) je výhodou.
⦿ Alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro porozumění našim výukovým materiálům a komunikaci s naším týmem.
⦿ Znalost konkrétních programů a programovacích jazyků, základních principů programování a silné logické myšlení je potřebné pro úspěšné absolvování vstupních testů.

Nabídka

✔️ Online výběrové řízení - vstupní test
✔️ Zaškolení na naše náklady
✔️ Pestrá a zajímavá práce z domova
✔️ Práce v odpoledních hodinách
✔️ Tým skvělých a nadaných učitelů
✔️ Možnost přizpůsobit si výuku dle svých časových možností
✔️ Nadstandardní hodinová mzda
✔️ Extra bonus za doporučení nového lektora
✔️ Uvolněné prostředí a přátelský kolektiv

Máte zájem?
Pošlete nám CV a několik vět o tom, proč se k nám chcete přidat.