Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Prodejce trdelníků v Brně, až 180 Kč / hod!

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 180 Kč / hod

O nás

Hledáme brigádníky na obsluhu stánků s trdelníky, zmrzlinou a kávou!🍦

Tvým úkolem bude připravovat a aktivně prodávat jednotlivé produkty, plnit přání zákazníků a zpříjemňovat jim tak jejich den.

Aktuálně se k nám můžeš přidat v Brně na těchto pobočkách:

- Campus
- Makro
- Olympia
- Futurum

Pokud hledáš** flexibilní brigádu převážně na odpolední směny a víkendy**, tak je to pro tebe ideální příležitost. Zkušenosti mít nemusíš, vše tě naučíme! :)

Ozvi se nám pro více info :)

Nabízíme:

  • Flexibilní plánování směn ( ranní, odpolední, celodenní nebo pouze víkendy )
  • Fixní hodinovou sazbu 120 Kč / hod + bonusy z prodeje + spropitné
  • Smlouvu na DPP
  • Propracovaný bonusový systém
  • Peníze vždy včas na účtu
  • Práci v příjemném kolektivu

Požadujeme:

  • Odpracovat alespoň 2 směny týdně a 1 víkend v měsíci
  • Spolehlivost
  • Odpovědnost
  • Komunikační dovednosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let. Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám do mailové schránky zašleme několik dotaz...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Dlouhodobé Krátkodobé Na doma Nástup ihned Noční Od 15 let Od 18 let Pro důchodce Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny