Obsluha resturace

Zdeněk Lahodný

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Ahoj, sháníme obsluhu na plac na DPP do Hostince Na Ostrově kousek od Č.B., požadujeme věk nad 18 let, pracovitost, spolehlivost, schopnost pracovat samostatně, nabízíme dobrý kolektiv, dýška z tržby, férového šéfa, mzda podle praxe při osobním pohovoru.
Vlastní auto výhodou

Požadavky

Věk nad 18, schopnost pracovat samostatně, příjemné vystupování , spolehlivost

Nabídka

Jídlo a pití zdarma, dobré platové ohodnocení, dýška z tržby, férového
šéfa, skvělý a přátelský kolektiv.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Na třídění zásilek na depu, pro jednoho z nejvýznamnější přepravců na českém trhu, hledáme vhodné brigádníky. Profil kandidáta: spolehlivost flexibilita věk minimálně 18 let Nabízí...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Od 18 let

    Před 0 dny

  • Brigáda Hledáme brigádníka pro pravidelný víkendový výlep plakátů v Týně nad Vltavou. Chcete si vydělat peníze, ale zároveň chcete mít možnost volby, kdy budete pracovat a kdy si budete užívat voln...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, Týn nad Vltavou Víkendové

    Před 2 dny