Kamerový dohled nad prodejnou -České Budějovice 140 Kč/hod +odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do našeho přátelského teamu na prodejně Tesco v České Budějovice hledáme posilu!

Náplň práce:

kamerový dohled nad prodejnou

obchůzky po prodejní ploše

eliminace krádeží

Požadavky

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů

spolehlivost

věk 18+

Nabídka

Nabízíme:

flexibilní plánování směn

zálohy na mzdu

férový přístup

odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Brigáda Budeme společně zajišťovat hladký chod celého závodu (od stavby areálu, registrací běžců, úschovnu a občerstvovací stanici, po směrování samotných závodníků na trati) a nakonec budeme sklízet...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 1 dny