Brigáda ve skladu s balíky | Mzda 170 Kč/hod | Volba směn Jiřice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč za hodinu

Aktuálně přijmeme do Jiřic u Humpolce na výpomoc brigádníky i brigádnice do skladu. Přivydělejte si již teď na Vánoce.

Pracovní náplň

  • přejímka balíků, skenování, třídění
  • ranní směna 4:00 - 8:00 (možno i odpolední směna)

Požadujeme

  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivou docházku - na čem se domluvíme - to platí
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • mzdu 170 Kč/hod
  • vybavení, pracovní obuví a případně i oblečení
  • MOŽNOST VOLBY SMĚN, JE TO JEN NA VÁS

Poznámka

Pokud jste zaujati touto nabídkou, pošlete nám svůj životopis a rádi Vás pozveme na osobní pohovor. Těšíme se na Vaši odpověď!