Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Operátor výroby v Plzni na DPČ i HPP - 21.500 - 27.500 Kč Plzeň

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 4 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 21500 - 25500 Kč za měsíc

Pracovní náplň

Kompletace plastových částí dveří automobilů

Požadujeme

Minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivý přístup, zodpovědnost

Nabízíme

Třísměnný provoz. Týdenní zálohy na účet

Poznámka

Nové nábory!!!!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis *Hledáte práci/brigádu? Nebo si domluvit rovnou letní brigádu? * *Chcete mít jistotu práce, kde dostanete mzdu vždy včas? * *Jestli ano, přidejte se k nám! * Práce je vhodná také pro OZP. ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Na léto 2021

    Před 0 dny

  • PŮJDEME DO TOHO SPOLU? Hodil by se vám stabilní přivýdělek? Naše Globus dveře jsou otevřené všem brigádníkům, kteří mají chuť do práce a jsou spolehliví a pečliví. Jedná se o brigádu v nápojovém cent...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 0 dny