Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Operátor výroby v Plzni na DPČ i HPP - 21.500 - 27.500 Kč Plzeň

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 94 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 21500 - 25500 Kč za měsíc

Pracovní náplň

Kompletace plastových částí dveří automobilů

Požadujeme

Minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivý přístup, zodpovědnost

Nabízíme

Třísměnný provoz. Týdenní zálohy na účet

Poznámka

Nové nábory!!!!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele p...

    Česká republika, Středočeský kraj, Beroun, Beroun Od 18 let

    Před 3 dny

  • Náplň práce: Hledáme ranní ptáče do skvělého týmu! Využij příležitosti dlouhodobé brigády, která tě bude bavit! Do oblíbeného švédského obchodu s nábytkem přijmeme aktivní a spolehlivé pracovníky na ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Víkendové

    Před 2 dny