Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hotelová obsluha (servírka, číšník)

MaxPragueHostel s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáme nového brigádníka do našeho týmu, který bude mít na starost obsluhu hostů, doplňování jídla a nádobí na bufetové stoly, výpomoc kuchaři a úklid po snídaních.

Pro začátek nabízíme práci na 2–3 dny v týdnu (i víkendové dny). V případě oboustranné spokojenosti můžeme nabídnout i více pracovních dní.

Pracovní doba je vždy od 7:00 do 11:00 + přesčasy.

Nástup možný od srpna 2024.

Požadavky

Naší podmínkou je příjemné vystupování, bezúhonnost, komunikativní znalost českého jazyka, platný potravinářský průkaz, spolehlivost a pracovitost. Legální pobyt na území ČR. Znalost dalšího jazyka výhodou.

Nabídka

  • práce v mladém kolektivu
    • práce vždy v předem domluvené dny (flexibilita)
    • občerstvení na pracovišti (snídaně)
    • 140 Kč za hodinu + bonusy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás ✅ Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našim...

    Česká republika, Zlínský kraj, Vsetín, Valašské Meziříčí

    Před 0 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné bri...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny