Stabilní brigáda. Likvidace výrobků. 180 Kč/hod. Bez nočních. Borovany

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč za hodinu

*Aktuálně hledáme na likvidaci výrobků fyzicky zdatné brigádníky.

Pracovní náplň

  • likvidace zmetků - dlažebních panelů
  • odebírání a nakládání na manipulační vozík a odvoz
  • nutná denní docházka - pondělí až pátek (bez víkendů) - týden ranní směna, týden odpolední směna nebo po dohodě. Lze chodit i jen tři dny v týdnu.

Požadujeme

  • velmi dobrou fyzickou zdatnost (jeden panel může vážit 20 - 40kg, pracuje se i ve dvou lidech)
  • ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)
  • spolehlivou docházku

Nabízíme

  • brigáda do konce roku 2024
  • mzda 180 Kč/hod

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.