Brigáda na prodejně VUCH - Národní třída

Vuch s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 200 Kč / hod

O nás

Jsme fashion značka, která jde stále dopředu a tak potřebujeme posílit nejen na sezónu náš tým na naší pražské prodejně. Co vás bude čekat?

Fajn práce v centru Prahy do našeho týmu na prodejně. Hledáme parťáka na dlouhodobou i krátkodobou výpomoc. Rosteme a rosteme a tak musíme rozšiřovat tým. A to právě i na dlouhodobější spolupráci během roku, ale i teď na nadcházející vánoční sezónu. Pokud hledáš fajn a slušně placenou dlouhodobou brigádu, tak neváhej...

Co je dobré vědět a co vás čeká:

  • Fajn kolektiv, který tě vše naučí
  • Super přivýdělek a možnost dlouhodobé spolupráce zn. ideál
  • Práci vzdálenou cca 23 kroků od výstupu z metra B
  • Plánování směn podle vašich možností
  • Fashion prostředí, které tě bude bavit
  • Slevy na produkty VUCH
  • Produktový balíček dle vlastního výběru po 80 odpracovaných hodinách
  • 150 Kč/hod (práce na DPP, nebo individuální domluvy)

Co od Vás očekáváme:

  • Zmáknout přípravu objednávek
  • Obsluha sympatických zákazníků, kteří k nám zavítají
  • Manipulace se zbožím
  • Kouska zodpovědnosti a spolehlivosti
  • Kamarádský přístup ke kolegům

Hledáte dlouhodobou brigádu?

Super!

Hledáme spolehlivé a zodpovědné parťáky, kteří s námi budou fungovat delší dobu.

Ke klasické mzdě Vás čeká i atraktivní produktový balíček

V případě zájmu se můžete podílet i na tvorbě materiálu pro sociální sítě

Spolu s našimi zaměstnanci budovat náš Brand a být tak jeho větší součástí