Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Fajn brigáda ve skladu na noční směny - až 170 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Labem Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáš přivýdělek s možností výplaty před Vánoci? Pak čti dále.

Hledáme brigádníky do depa v Ústí nad Labem na pomocné práce ve skladu, práci se čtečkou a pickování. Práce je vhodná pro muže i ženy, vše se bez problémů naučíš.
Noční směny jsou pondělí až pátek od 01:00 do 7:00-9:00 hod.

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • spolehlivost a pracovitost

Nabídka

  • až 170 Kč/hod. (155 Kč/hod. + příplatky za práci v noci)
    • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
    • výplata zálohy ze mzdy i každý den na účet
    • dlouhodobou spolupráci
    • směny na každý pracovní den v týdnu nebo dle Vašich možností

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Chceš si přivydělat a neztrácet čas nudnými směnami? Máme pro tebe nabídku, která tě rozhýbe a k tomu si vyděláš až 182 Kč/hod! 💰 Ranní, odpolední, noční směny – jak se ti to hodí! 🕒 – ...

    Česká republika, Středočeský kraj, Beroun, Beroun Noční

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hodil by se Vám přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulace s balíkovými zásil...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín Noční Víkendové

    Před 0 dny