Podle lokalit

Lisař/ka brigáda, HPP

EBG plastics CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 21 dny

O nás

Firma EBG plastics CZ s.r.o., zabývající se vstřikováním a lisováním plastů, příjme ihned lisaře na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu na obsluhu lisu, opracování apod.

Náplň práce:

  • obsluha vstřikolisů
  • odebírání a vizuální kontrola dílů
  • opracování

Co od Vás očekáváme:

  • Požadujeme zručnost, aktivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav
  • Nevyžadujeme zkušenost a praxi na pozici lisaře/lisařky. Rádi zaškolíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stravenky nebo dotované obědy
  • docházkový bonus
  • zákonné příplatky za noční směny, přesčasovou práci a práci ve svátek
  • roční odměny
  • flexi pasy; příspěvek na Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasové práce
  • příspěvek na důchodové připojištění po 2 letech
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr u přímého zaměstnavatele
  • parkování přímo před firmou
  • přátelský kolektiv