Brigáda v obchodě s mraženým krmivem pro psy - BARF (130-170 Kč/h)

Bc. Jana Malá, DiS.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Nástup co nejdříve !!!

Pro výdejní místo našeho rodinného e-shopu s krmivem pro psy hledáme šikovnou a fyzicky zdatnou posilu na dlouhodobou brigádu na dva konkrétní dny v týdnu. Práce je z časových důvodů ideální pro studenta nebo opravdu fyzicky zdatnou studentku. Dog friendly pracoviště Praha 11 - Háje.

Pracovní doba minimálně 2 dny v týdnu: Konkrétně směny v úterý a ve čtvrtek 13:00 - 19:00 (začátek a konec směny je pevný)

Možnost pracovat nějaký další den a zaskočit za kolegy na směnách vítána, ale není podmínkou.

Náplň práce:

* Kompletovat, balit a označovat objednávky s mraženými balíčky pro naše zákazníky.
* Výdej objednávek, přijímání plateb v hotovosti a rozesílání e-mailů a sms z e-shopu zákazníkům, fakturace.
* Komunikace s kolegy přes whatsup.
* Zkontrolovat, případně zaplatit, a zatřídit nové zboží, které k nám přijede.
* Na začátku i na konci dne spočítat kasu a uklidit výdejní místo.
* Vzorkovat produkty a pomáhat s inventurou.

Benefity:

* Dog friendly pracoviště.
* Odpolední pracovní doba.
* Dlouhodobá spolupráce.
* Zaměstnanecká sleva na všechny produkty obchodu.
* Neformální prostředí menšího výdejního místa na Praze 11 - Háje.
* Přátelská majitelka, pro kterou je Forbarf srdcová záležitost.
* Možnost přijít s vlastními nápady a podílet se na rozšiřování nabídky.

Požadavky

Máš rychlé osobní tempo a nudná práce není nic pro tebe?
Máš psa nebo kočku nebo ti není alespoň vše kolem nich cizí?
Jsi komunikativní, fyzicky zdatná/ý a bylo ti už 18 let?
Mluvíš a píšeš perfektně Česky nebo Slovensky.
Máš rád/a pořádek a systém, ale poradíš si i v mírném chaosu?
Radši pracuješ samostatně než v týmu?
Preferuješ, když ti čas v práci rychle utíká?
Baví tě používat v práci nejen hlavu ale i ruce?
Hledáš brigádu na odpoledne, do které můžeš chodit ve sportovním oblečení?

Pokud ano, neváhej nás kontaktovat!

Nabídka

* Nabízíme brigádu na DPP.
* Možnost přijít na zkušební placenou směnu si vše vyzkoušet a okouknout.
* Zaměstnaneckou slevu na produkty obchodu.
* Po dobu zaškolování odměnu 130 Kč/h, později za samostatnou práci 150 Kč/h, po půl roce spolupráce 170 Kč.
* Samostatnou a odpovědnou práci.
* Pouze dlouhodobou spolupráci.
* Dog Friendly pracoviště

Práce je ideální pro studenty kynologických nebo veterinárních oborů, do týmu ale bereme nadšené majitelé psů, které zajímá vše kolem psů.

Jestli tě brigáda u nás zaujala, napiš nám něco o sobě, svých časových možnostech a také pracovních zkušenostech. Vybraným kandidátům se ozveme telefonicky (nezapomeňte prosím na sebe uvést tel. kontakt) a pozveme je na schůzku.