Manipulant - sklad s elektronikou 15 min z Hájí - 185 Kč/hod

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 185 Kč / hod

O nás

Agentura STUDENT s.r.o. zajišťuje již více jak 25 let brigády jak pro studenty, tak nestudenty. Kromě běžného servisu nabízíme u většiny brigád denní vyplácení záloh. Denně nabízíme více jak 300 směn na několika desítkách pracovišť.

Náplň práce:

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na dlouhodobou výpomoc ve skladu v Říčanech - dostupnost 15 min z metra C Háje.
Nástup možný v pondělí 2.9. nebo ve středu 4.9. Účast je nutná.

  • příjem zboží a jeho zaskladnění
  • vykládka​

Co od Vás očekáváme:

  • výpis z rejstříku trestů
  • docházka 4-5 x týdně v pracovní dny 7:30 - 16:00 h

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup ihned
  • dlouhodobou brigádu
  • mzdu 185 Kč/h s navýšením od 1.10.2024 do Vánoc
  • vyplácení na účet každý týden
  • zvýhodněné stravování na pracovišti - kompletní obědy ve firemní kantýně za pouhých 40 Kč, komplet snídaně + oběd jen za 48 Kč
  • příspěvek na dopravu  - proplacení účtenky za rozšíření Lítačky na potřebné pásmo
  • místo výkonu práce Říčany
  • dobrou dopravní dostupnost MHD (doprava MHD 15min z Metra C Háje nebo vlakem z** Hlavního nádraží** - možnost proplacení kupónu za pásmo (k základní "lítačce", kterou máte)