Podle lokalit

Asistent/ka pro kancelář v Jihlavě

Barbora Aldorfová

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Asistent/asistentka

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 Kč/hod.

Letos maturujete, studujete VŠ nebo jste na MD? Rádi se učíte něco nového? Chcete zdokonalit své soft skills?

Pak hledám možná právě Vás.

Zabýváme se tvorbou projektů na finanční gramotnost a práce je z cca 60 % administrativa a zbytek bude tvořit komunikace.

Náplň činnosti: administrativa, komunikace se zákazníky/obch.partnery, pomoc při organizaci školení a seminářů, příprava projektů na fin.gramotnost.

Nabízíme: časovou flexibilitu, zajímavé finanční ohodnocení, mladý kolektiv, příležitost zdokonalit komunikační dovednosti, timemanagement, organizace kanceláře/akcí, práce z domova.

Požadujeme: dokončené SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ochotu učit se novým věcem.

Zaujalo Vás to? Zašlete mi svůj životopis.