Filtry brigád

Pojď na brigádu do skladu - dostaneš až 210 Kč/hod!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 210 Kč / hod

Náplň práce:
VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!

Hledáme šikovné brigádníky a brigádnice na třídění, skenování, nakládku a vykládku zásilek, ale také pickování zboží ve skladu dle objednávek zákazníků. Brigáda je vhodná pro MUŽE i ŽENY.

K dispozici jsou:

  • ranní, odpolední i noční směny
  • dle domluvy je možnost klasických 8 hodinových směn, ale i 12 hodinových či naopak jen 4 hodinových směn

Můžeš si také vybrat kde chceš pracovat – nabízíme možnosti v Praze i jejím okolí v několika skladech. Do Říčan ti poskytneme i příspěvek na dopravu.

Na této brigádě je možné pracovat DLOUHODOBĚ (několik měsíců), preferujeme uchazeče s docházkou min. 2× týdně (vlastní výběr směn)

Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Nabízíme:

  • mzdu 165 až 210 Kč/hod
  • nárok na dovolenou
  • dlouhodobou spolupráci
  • výplatu záloh kdykoliv (na základě předchozí domluvy)
  • VLASTNÍ volbu směn
  • stabilní přivýdělek

Požadujeme:

  • plnoletost
  • docházku alespoń 2× týdně