Odpolední úklid ve Šternberku/ 120,- Kč

Jiří Geisler

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc Šternberk

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Hledáte si pravidelný přivýdělek například k rodičovské dovolené nebo nemůžete pracovat na plný úvazek? Pak právě pro vás máme nabídku volného pracovního místa ve Šternberku.

Pracovní doba: po - st - pá 15:00 - 18:00; út - čt 15:00-19:00

Náplň práce:
- úklid kanceláří, chodeb, šaten, sprch, toalet, kuchyňky,...
- doplňování hygienického materiálu
- vynášení odpadkových košů

Neváhejte se nám ozvat pro bližší informace, rádi se s vámi potkáme osobně.

Pozice je vhodná také pro OZP.

Požadavky

  • spolehlivost, zodpovědnost

Nabídka

  • dlouhodobou spolupráci
    • odměnu 120,- Kč/hod
    • pravidelnou a včasnou výplatu
    • zázemí společnosti s 26 lety na trhu