Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Balení a polepování kávy - Hostivař - 175Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 175 Kč/hod.

Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádníky/brigádnice na balení a polepování kávy v Hostivaři.

Náplň práce:

  • polepování

  • balení a štítkování

  • příprava k expedici

Požadujeme:

  • věk 18+

  • manuální zručnost

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • mzda 175Kč/h hrubého

  • výplata denně na účet

  • možnost dalších brigád

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Pro nadnárodní řetězec velkoobchodů s nábytkem a spotřebním zbožím hledáme vhodné brigádníky na výpomoc do skladu na Černém Mostě. Směny: Zličín - 8-16:30h; Černý Most 8-19h/19-6h; Hostivice ...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Kontrola přijatých dokladů v elektronické i listinné podobě Digitalizace dokumentů (příprava,skenování,indexace,archivace) Zajištění workflow přijatých dokumentů dle nastavených pravide...

    Česká republika Nástup ihned Pro studenty

    Před 0 dny