Brigáda(C) - VÝPLATA TÝDNĚ!

Pragolematik s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta v Mošnově, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici:
BRIGÁDNÍK

Náplň práce:
- manipulace s koly
- balení, třízení a další
- úklidové práce

Požadavky

  • Velmi dobrou fyzickou zdatnost
    • Zodpovědnost
    • Spolehlivou docházku
    • Věk 18 +

Nabídka

  • práci na DPČ
    • výplaty v hotovosti každý týden
    • 150,-kč/hod, tzn.1000,-kč čistého za odpracovanou směnu!
    • doprava zdarma

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Pro našeho významného klienta v Mošnově, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici: BRIGÁDNÍK Náplň práce: - manipulace ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava

    Před 4 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta v Mošnově, který je největším světovým výrobcem kol pro vozidla všech typů, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici: BRIGÁDNÍK Náplň práce: - manipulace ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Karviná

    Před 4 dny