Sklad s nábytkem - Černý Most/Zličín/Hostivice - 160-210Kč/h Denní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 210 Kč / hod

O nás

Pro nadnárodní řetězec velkoobchodů s nábytkem a spotřebním zbožím hledáme vhodné brigádníky na výpomoc do skladu na Černém Mostě.

Směny:

Zličín - 8-16:30h; Černý Most 8-19h/19-6h; Hostivice 10-20:30h/21-5:30h

Náplň práce:

  • kontrola a vydávání objednávek

  • nanášení zboží

  • balení objednávek

  • svoz palet

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík

  • věk minimálně 18let

  • fyzická zdatnost

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • možnost odpracovat minimálně 3 směny týdně

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 160-170Kč/h Po-Pá; víkend 195-210Kč/h a noční 192Kč/h

  • denní vyplácení (POUZE NA ÚČET!)

  • dobrá dopravní dostupnost

  • jistou brigádu minimálně na měsíc

  • v případě spokojenosti možnost prodloužení spolupráce