Podle lokalit

PRACOVNÍK(CE) ÚKLIDU - stálá noční!!

HGS, a.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

Díky našim zaměstnancům jsme úspěšní v tom, co děláme. *Hledáte-li zaměstnání * u stabilní české společnosti, HGS nabízí volná pracovní místa v oblastech úklidu, čištění a údržby venkovních ploch, údržby zeleně apod. Již 25 let rosteme s našimi klienty a zaměstnanci a nabízíme férové podmínky, zaměstnanecké benefity, nebo třeba flexibilní pracovní dobu. Kariérní růst u nás není fráze, ale mistry a manažery hledáme mezi našimi lidmi.

Náplň práce:

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

  •  úklidové práce v kuchyni restaurace v zavírací době, za pomoci profesionální
        chemie (technologické čištění), dle hygienického standardu a stanoveného
        harmonogramu prací.

  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rudná (Svoz se Zličína zajištěn)

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání nerozhoduje
  • spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
  • dochvilnost a pracovitost
  • schopnost dopravit se na zakázku
  • zdravotní způsobilost
  • uvítáme zkušenosti s úklidem
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinovou mzdu až 140,-Kč

  • smluvní vztah DPČ

  • noční směnu od 00:00 – 05:00h (Vysočanská)

  • pracovní dobu od PO – NE, krátký a dlouhý týden dle domluvy

  • zaškolení na pracovišti

  • možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době

  • zázemí silné a stabilní společnosti