Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Úklid společných prostor v bytových domech

ÚKLIDOVKA RUBÁŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Uklízeč/uklízečka

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1,000-10,000 Kč/měs.

Hledáme pracovníky úklidu chodeb a schodišť v panelácích a bytových domech.

Úklid zhruba obsahuje:

  • zametení a vytření vstupu, chodeb a schodiště

  • přeleštění skel

  • odnos letáků

  • k tomu 1x za měsíc zametení sklepů a otření zábradlí

Úklidy se liší v detailech dle zvolených konkrétních domů.

V každém domě je úklidová místnost, kde jsou naše úklidové věci a prostředky, které po spotřebování dodáváme my.

Výplatní termín je 15. v následujícím měsíci

Den úklidu je dle domluvy, ale musí být pravidelný, je pak jedno zda se uklízí ráno či odpoledne.

Počet domů si vyberete dle Vašich časových možností.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 0 dny