Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor/ka jógy

Centrum mladých objevitelů s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Trenér/instruktor

Před 3 dny

Informace o pracovním místě:

Hledáme kvalifikovaného lektora jógy, pro vedení lekcí jógy v našem dětském centru na Praze 3.


Rádi bychom nabídli lekce jak pro děti, tak i pro dospělé.


Máš-li zkušenosti s vedením lekcí jógy, ozvi se nám a rádi se domluvíme na spolupráci.


Požadujeme

  • Plnoletost
  • Zkušenosti s vedením lekcí jógy
  • Kvalifikaci


Nabízíme

  • Flexibilní možnost vybrat si termín v dopoledních i odpoledních hodinách
  • Spolupráci minimálně na celé pololetí
  • Odměnu dle domluvy

Podobné inzeráty

  • O nás Veselá věda 🌟 je organizace, jejímž posláním je probudit v dětech zájem o *přírodní vědy. Pořádáme *vědecké kroužky a tábory po celé České republice i na Slovensku. Aktuálně spolupracujeme s ví...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 1 dny

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce na odpolední směně 14-22 práce na DPČ Profil kandidáta: prokazatelná praxe na VZV...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 1 dny