Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Svářeč

UNiBON Production s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Slaný

Druh práce: Na stavbě Svářeč

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 35,000-45,000 Kč/měs.

UNiBON se 30 let specializuje na design, technologii, výrobu a instalaci originálních i typových interiérů prodejně-obchodních míst. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme komplexní vybavení celých prodejen, Shop in Shop, P.O.P / P.O.S. materiálů z mnoha druhů plastů, kovů a dřeva.


Pro ruční a strojní opracování našich výrobků a jejich kompletování přijmeme do týmu zkušených kolegů další zručné spolupracovníky.


Co u nás uplatníte?

  • vyučení v technickém oboru
  • znalost a praxe ve svařování metodou TIG, MIG, CO2, železem a hliníkem
  • platný svářečský průkaz EU
  • manuální zručnost, pečlivost
  • odpovědnost a samostatnost
  • spolehlivost a vynikající pracovní morálku
  • flexibilitu
  • ochotu učit se nové věci
  • průkaz VZV je výhodou, nikoliv podmínkou - při každodenní práci to nebudete potřebovat
  • orientace ve výkresové dokumentaci je také výhodou nikoliv podmínkou, rádi Vás to naučíme


Co u nás budete dělat?

  • svařování metodou TIG, MIG a CO2
  • budete svařovat železo i hliník
  • v případě nutnosti a jen výjimečně lehce přebrousíte svár
  • budete pracovat podle technické a výkresové dokumentace.
  • postupovat budete podle stanovených technologických postupů
  • budete kontrolovat svoji práci - hlavně při výstupu


Nabízíme:

  • stabilní práci v příjemném a menším kolektivu
  • práce v jednosměnném provozu
  • rozmanité činnosti, které Vás nebudou nudit
  • moderní a čisté prostředí
  • zajímavé ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu nasazení a zkušenostem
  • práci v HPP na dobu neurčitou


Mzda je vždy s přihlédnutím ke zkušenostem a praxi


Budeme se těšit na Váš životopis a na setkání na osobním pohovoru.

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu. Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden? _Máte chuť naučit ...

    Česká republika Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny

  • Motorizovaný doručovatel pro okres Přerov


    5.000 – 15.000 Kč / měsíc

    Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Od 18 let

    Před 1 dny