Podle lokalit

Pokojská - úklid hotelových apartmánů

Aparthotel Na Klenici s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

O Aparthotelu:

Aparthotel Na Klenici je moderní, plně automatizovaný hotel situovaný v historickém podhradí Mladé Boleslavi. Své brány otevřel teprve před rokem a může se pochlubit moderní architekturou, čistými a jednoduchými interiéry, širokou škálou nabízených služeb a jedním z nejlepších hodnocení ve městě. Naším cílem je, aby byl pro naše hosty každý pobyt příjemným zážitkem. Náš přátelský personál se stará o to, aby se u nás každý host cítil jako doma.

Co Vás čeká:

Hledáme novou posilu, která bude mít na starost úklid hotelových apartmánů. Pracovní doba je od 08:00/09:00 do cca 15:00 hod (zkrácený úvazek popř. na dohodě), v režimu směn krátký/dlouhý týden (tj. včetně 2 víkendů).

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Zkušenost s úklidem
Mít k úklidu dobrý vztah a nebát se ho
Zkušenost z hotelnictví
Dobrá čeština
Čestnost a čistý trestní rejstřík
Výhoda: základní komunikace v angličtině / němčině (poradit hostovi se vstupem do pokoje / zeptat se hosta, zda potřebuje něco doplnit atd.)
Další dovednosti:

Preciznost a schopnost dotahovat věci do konce
Smysl pro detail
Odolnost vůči změnám a stresovým situacím
Dobrý time management

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout:

Částečný úvazek 75%, dohoda, popř. živnostenský list
Hrubá mzda 22.000 - 23.000 Kč/měsíc (dle výkonu a seniority)
Občerstvení během dne
Firemní trička od české módní značky JAMIE Collection
Bonusy/prémie
Přátelská atmosféra rodinné firmy a čisté moderní pracovní prostředí