Prodejní asistent/ka

LeeWrangler Czech Republic s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Pro naši pobočku Lee a Wrangler ve Fashion Aréna Prague Outlet právě hledáme sympatickou, komunikativní a usměvavou kolegyni/kolegu na částečný úvazek 20 hodin týdně k dlouhodobé spolupráci. Práce je ideální pro studenty VŠ. Dobré dopravní spojení, v blízkosti zastávka Zamenhofova a Na Homoli.

Pracovní náplň:

Aktivní obsluhování zákazníků, pomoc s výběrem kolekce, pomoc na kabinkách s výběrem, velikostí a vhodným střihem. Práce s pokladnou a se zbožím, které je potřeba vybalit, vystavit, doplnit.

Požadavky

  • dovršení 18 let,

    • aktivní zákaznický servis,

    • zkušenosti z jiného retailového obchodu výhodou,

    • týmovost,

    • znalost angličtiny, ukrajinštiny nebo jiného světového jazyka výhodou, ne podmínkou,

Nabídka

  • hodinový výdělek 152-190 Kč,

    • měsíční bonus za splnění prodejních cílů,

    • 25% příplatek za práci o víkendu,

    • stravenky 100 Kč/den, hrazené ze 100% zaměstnavatelem!

    • každého čtvrt roku novou uniformu,

    • příspěvek na dopravu,

    • zaměstnanecká sleva 30%,

    • multisport karta,