DPP - PRÁCE VE SKLADU 📦 160 Kč/hod ❗ VÝPLATA TÝDNĚ

HL POINT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč/hod.

Popis pozice:

Pro našeho klienta hledáme vhodné pracovníky do skladu na vyskladňování zboží, balení a kompletace objednávek.

Místo práce: Praha Stodůlky nebo Praha Michle

Pracovní doba: ranní směna 07.30h - 16:00

Požadujeme:

spolehlivost

zodpovědnost

chuť do práce

dlouhodobou a pravidelnou docházku

čistý výpis z RT

Nabízíme:

výplaty týdně (hotově nebo na účet)

možnost dlouhodobé spolupráce

smlouva na DPP

Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

V případě telefonického kontaktu prosím volejte v době 09 – 15.00h.