Prodavačka dárkových balíčků až 1560,-/den, brigáda v Olympii a Bondy Centru MB

Marsil Khalaf - JANETTE

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jako každý rok hledáme kolegyně pro vánoční prodej dárkových balíčků na stánku v Olympii a Bondy centru Mladá Boleslav.
Pracovní náplň: prodej hotových balíčků značky Janette Beauty - drogerie a kosmetika
Nástup: od 20.11. do 24.12.2024.
Požadovaný věk: 18+

Pracovní doba:
Bondy centrum: Po-Ne 8 - 20 hod.
Olympia: Po-Ne 9 - 20 hod.
Směny plánované dle dohody.

Jedná se o jednoduchý prodej dárkových kosmetických balíčků na stánku v pasáži OC.
NEjedná se o prodej venku, ani oslovování zákazníků.

Mzda je 130 Kč/hodina.
Typ smlouvy: dohoda o provedení práce
Po dvou odpracovaných týdnech vyplatíme první týden, další výplata pak vždy po týdnu.

POZOR: budeme reagovat pouze na odpovědi, kde bude:
- informaci na jaké OC máte zájem docházet
- ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ
- tel. kontakt
- informace, jak byste měli na možnost docházet na směny ( všední dny – dopoledne/odpoledne/celý den, víkendy? )

Požadavky

Věk 18+
Dodržování našich požadavků
Zodpovědnost
Příjemné vystupování
Časovou flexibilitu

Nabídka

130 Kč za hodinu