Hledáme skladníky s řízením VZV, odměna 190 Kč/hod, Zdice

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Beroun Králův Dvůr

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Do nově otevřeného a moderního skladu ve Zdicích u Berouna nyní hledáme brigádníky i stálé zaměstnance na pozici Skladníka s VZV.

Náplň práce:
- Vykládka a nakládka kamionů za pomoci VZV a NZV
- Manipulace se zbožím v rámci překladiště (bez regálů)
- Práce se skenerem, úklid pracoviště po vykládce

Místo práce: Zdice - Černín, okres Beroun (řidičský průkaz výhodou z důvodu dojíždění na pracoviště)

Požadavky

  • Znalost a prokazatelnou praxi s řízením VZV a NZV
    • Platný průkaz VZV , pokud jej nemáte pomůžeme Vám ho získat a v případě dlouhodobé spolupráce Vám náklady uhradíme
    • Možnost pracovat v dvousměnném provozu 6:00-14:15 a 13:45-22:00
    • Výpis z rejstříku trestů

Nabídka

  • Práci na DPČ nebo HPP
    • 190 Kč/ hod fixní mzdu
    • Extra příplatky za práci přesčas + 25% mzdy
    • Extra příplatky za práci v noci a o víkendu + 30 % mzdy
    • Dovolenou 25 dnů