Pokojská (m/ž) - možné ubytování

Zuiddam, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 20.000 – 25.000 Kč / měsíc

O nás

Hotel Kapitán hledá letní brigádníky na pozici "Pokojská".

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Úklid a příprava pokojů a sociálních zařízení.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe a zkušenost v oboru.
  • Spolehlivost a zodpovědnost za vykonanou práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost ubytování.
  • Snídaně / Oběd / Večere zdarma.

Podobné inzeráty

  • Brigáda Ve Škole Populo pomáháme již 10 let vzdělávat žáky a studenty základních a středních škol. Jsme největším poskytovatelem výuky formou doučování v ČR, kdy zaměstnáváme více jak 1500 nadšených ...

    Česká republika, Česká Lípa, Česká Lípa, Liberecký kraj Pro studenty

    Před 1 dny

  • Brigáda Právě teď se můžete stát velmi důležitou součástí celého řetězce a zařídit dobrý konec všech doručovaných příběhů. ✉️ Naši motorizovaní doručovatelé mají krásné poslání, pevnou pracovní dobu...

    Česká republika, Tachov, Česká Lípa, Plzeňský kraj, Tachov, Tachov, Liberecký kraj Víkendové

    Před 1 dny