Filtry brigád

Noční expedice tiskopisů a novin, 130 Kč čist./hod., VÝPLATA PO TÝDNU

WELL PACK s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Do skladu s tiskopisy v Horních Počernicích hledáme nové kolegy na pozici expedient.

Náplní práce je příprava tiskopisů k expedici.

Průběžná výplata po týdnu.

Dlouhodobá práce na DPP

Požadavky

věk +18 let

spolehlivost a zodpovědnost

pravidelnou docházku

Nabídka

MZDA: 130 Kč čist./hod.

Pravidelné noční směny: NE-ČT 18:00-03:00

VÝPLATA PO TÝDNU

dobrá dostupnost z metra Černý most (bus 220 zastávka U Tabulky)

dlouhodobá spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Na nový provoz v Rokycanech hledáme kolegu na pozici řidiče VZV. Dlouhodobá spolupráce. Smlouva na DPP, po zaškolení možné HPP/DPČ. Co od Vás očekáváme: Praxe na VZV nutná (v případě...

    Česká republika Od 18 let

    Před 4 dny

  • Náplň práce: Do potravinového skladu Food/NonFood hledáme nové koegy na pozici picker. Vaším úkolem je připravit zboží k expedici. Pracujete se systémem "pick by voice", kde dostáváte pokyny do sluc...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Jirny Od 18 let

    Před 7 dny