Řidič retraku, Modletice u Prahy, 170 Kč čist./hod., výplata po týdnu

WELL PACK s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Do skladu se zdravotnickým materiálem v Modleticích u Prahy hledáme nového kolegu na pozici řidiče retraku.

Práce je dlouhodobá s pravidelnými směnami.

Výplata mzdy průběžně po týdnu.

Požadavky

praxe na retraku min. 3 měsíce

spolehlivost a zodpovědnost

věk +18 let

Nabídka

Pravidelné směny PO-PÁ 08:00-16:30

MZDA 170 Kč čist./hod.

Výplata mzdy průběžně po týdnu.

Dobrá dopravní dostupnost příměstským autobusem z metra Opatov.

Dlouhodobá práce na smlouvu DPP.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí. Náplň práce: Do našeho týmu a provoz...

    Česká republika Pro studenty S ubytováním

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Do potravinového skladu Food/NonFood hledáme nové koegy na pozici picker. Vaším úkolem je připravit zboží k expedici. Pracujete se systémem "pick by voice", kde dostáváte pokyny do sluc...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Jirny Od 18 let

    Před 4 dny