Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Manipulant s VZV- až 200Kč/h!

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Máte zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem?
Potřebujeme zkušeného/ou pracovníka/ici do skladu pro našeho klienta v Plzni na manipulaci se zbožím.
Nezbytné pracovní oblečení či obnovu VZV pomůžeme zajistit.

Požadavky

  • Prokazatelné zkušenosti s VZV
    • Zručnost

Nabídka

  • Výplata týdně
    • Možnost dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte flexibilní pracovní příležitost se 🔝 *100% home office *🔝, ve které budete mít zaručen work-life balance a zároveň budete mít přímý dopad na úspěch projektů? Máme pro Vás lákavou nabídk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Nástup ihned Z domova

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží. Co od Vás očekáváme: platný průkaz totožnosti studenti potvrzení o studiu včasná docházka do práce (zodpovědnost a sp...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny