Podle lokalit

Příjem telefonických objednávek - až 150 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 150 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš stabilní příjem a dlouhodobou brigádu? Chceš si volit směny dle tvých možností? Pokud ano, hledáme právě tebe – pozice je vhodná pro kohokoliv!

Nabízíme nenáročnou brigádu na zákaznickém oddělení – call centru, ale NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ! Náplní práce je příjem telefonických objednávek od zákazníků a jeho přepis do připraveného formuláře. Nejsou potřeba zkušenosti, vše tě rádi naučíme!

K dispozici jsou ranní (8:00 – 14:00) a odpolední (14:00 – 20:00) směny, čas směny je možné po vzájemné domluvě upravit, min. délka směny jsou 4 hodiny. Docházet je možné ve všední dny i v soboty.

Místo výkonu práce: Pardubice – Černá za Bory

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost volby směn dle tvých časových možností
  • mzdu až 150 Kč/hod
  • dobrou dostupnost na pracoviště
  • výplata výdělku každý den
  • pravidelný výplatní termín
  • dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • příjemný mluvený projev