Lektor/ka Veselá věda, nadstandardní odměna, prac. doba dle domluvy a smysluplná

Veselá věda kroužky a tábory z. ú.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Chcete práci, která Vás bude bavit, má smysl a zároveň Vám poskytne skvělý work-life balance? Nabízíme lektorování volnočasových aktivit pro děti se zaměřením na přírodovědné bloky ve školkách, kroužky pro děti z 1. stupně ZŠ během školního roku a příměstské tábory o prázdninách.

Co vás čeká?

Smysluplná práce s dětmi: formou zábavy a zážitků probudíte v dětech zájem o vědu a přírodu
Možnost přizpůsobit úvazek: vyberte si práci na 5, 10 nebo 20 hodin týdně. Můžete vydělat až 20 000 Kč měsíčně při práci na úvazek 20 hodin týdně (250 Kč/hod.)
Pracovní doba přizpůsobená úvazku a Vašim možnostem: Odpolední kroužky se konají převážně v době 13:00 - 16:00, můžete si také přibrat dopolední bloky ve školkách, které probíhají nejčastěji v čase 9:00 - 11:00. Během prázdnin můžete využít možnost neplaceného volna nebo svůj úvazek naplnit na příměstských táborech. Vše je na vzájemné domluvě.
Dovolená podle školního roku: o prázdninách máte volno, kromě týdnů, kdy vedete tábor, na který si můžete vzít své děti
Výhody HPP: zdravotní pojištění a započítání odpracované doby na důchod
Co nabízíme?

Nadstandardní finanční ohodnocení ve školství: odpovídá 42 500 Kč hrubého měsíčně při plném úvazku
Možnost růstu a podpory: budete součástí skvělého týmu a pracovat pro lídra oboru, který stále roste
Příspěvek na dopravu: pokud máte delší dojíždění (více než 15 minut nebo 15 km), poskytneme vám příspěvek na cestu
Koho hledáme?

Nadšence pro práci s dětmi: pedagogické nebo přírodovědné vzdělání je výhodou, ale důležitější je chuť učit a radost z práce s dětmi
Zodpovědné a spolehlivé lidi, trestně bezúhonné
Aktivní a flexibilní kolegy: jste mobilní, máte ŘP skupiny B, vlastní chytrý telefon a PC, a nechybí vám počítačová gramotnost
Rodiče na rodičovské, absolventy nebo aktivní důchodce, kteří hledají smysluplnou práci s flexibilní pracovní dobou

Sepište nám krátký motivační dopis a pošlete CV, ozveme se všem.

Tým Veselé vědy

Požadavky

věk min. 18 let
řidičský průkaz sk. B, vlastní auto
praxi v práci s dětmi
spolehlivost a nadšení

Nabídka

zkrácený úvazek dle domluvy na smlouvu - možnost rozšíření, zkrácení dle Vašich potřeb
volno během školních prázdnin
účast dětí na aktivitách zdarma
příspěvek na dopravu
podporu stabilního týmu