Skladník ve velkoobchodu s elektronikou - až 198 Kč/hod, obědy za 40 Kč, pravide

UNIJOB, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta, velkoobchod s elektronikou v Říčanech u Prahy, hledáme na pravidelnou (minimálně 3 všední dny v týdnu), dlouhodobou (aspoň do konce roku) spolupráci pravidelné brigádníky do skladu na různé pozice - picker, balič, vykládky - nakládky (lze si zvolit).

Nástup:
- ve středu 25. 9. v 7.30 se začíná úvodním školením, na které již navazuje první směna. Je možné absolvovat v tento den i jen vlastní školení (max 2 hodiny) a vlastní práci zahájit v některý z následujících dnů.

Náplň práce:
- pickování vychystávání objednávek, balení, vykládky - nakládky - možno si vybrat, jaká pozice Vám vyhovuje

Pracovní doba:
Pondělí - pátky od 7.30 do 16.00 (v případě potřeby do 17 či 18 hodin), víkendové směny možné po dohodě s 20% příplatkem

Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky na čísle 604376770 (mezi 8. a 20. hodinou)

Požadavky

  • spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
    • absolvování vstupního školení ve středu 25. 9. od 7.30
    • možnost pravidelné spolupráce minimálně do konce roku aspoň 3 všední dny v týdnu

Nabídka

  • až 198 Kč/hod (podmíněno odpracováním alespoň 16 směn měsíčně, při nižším počtu směn sazba 185 Kč/hod
    • volba profese dle Vašich preferencí - balič, picker nebo ruční vykládky - nakládky
    • možnost vybírat asi až 2x týdně průběžné zálohy na účet i v hotovosti
    • mimořádně výhodné, kvalitní firemní stravování - kompletní obědové menu za pouhých 40 Kč, i se snídaní dohromady za 50 Kč!
    • příspěvek na dopravu - proplácíme kupon MHD na I. mimopražské pásmo při absolvování alespoň 12 směn měsíčně
    • možné výkonnostní odměny
    • nadstandardní 20% příplatky za víkendové směny