Brigáda na prodejně na MO č.744- Bystřice p/H

H R U Š K A , spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Kroměříž Bystřice pod Hostýnem

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

• Hledáte brigádu, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás!

Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijme výpomoc na prodejnu!
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Požadavky

• spolehlivost
• chuť pracovat

Nabídka

• stravenky v hodnotě 80 Kč
• prémie dle obratu prodejny
• různorodou práci
• nástup dle dohody a možností uchazeče
• vstupní zaškolení přímo na prodejně