Podle lokalit

Inventury v BRNĚ, odměna 180-200 Kč/hod, výplata IHNED

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Do hobby marketu hledáme pracovníky na noční počítání zboží v Brně.

Náplň práce:

- Počítání a inventura zboží
- Skenování zboží pomocí čtečky

Termín práce:

23.10. - Brno Strážní (Bauhaus)
24.10. - Brno Ivanovice (Bauhaus)

Pracovní doba: 21:00 - 7:00 (konec inventury se může lišit)

Před inventurou probíhá povinné vstupní školení v pondělí 23.9. ve 13:00.

Požadavky

  • Plnoletost
    • Pečlivost při práci a spolehlivost
    • Ochota zúčastnit se vstupního školení

Nabídka

  • Fixní odměnu 180 Kč/hod + bonus v případě účasti v oba termíny = 200 Kč/hod
    • Smlouvu DPP a možnost navázání dlouhodobé spolupráce
    • Svoz zdarma na směnu i ze směny