Hledáme pomocnou telefonistu/ku k navolávání POUZE studených kontaktů

Emil Fritsche

Místo práce: Česká republika Ústí nad Labem Ústecký kraj

Druh práce: Pracovník call centra

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1,000-5,000 Kč/měs.

Hledáme pomocnou telefonistu/ku k navolávání POUZE studených kontaktů, sjednávání schůzek, zapisování do tabulek a kalendáře.


Vhodné zejména pro matky na mateřské a bez zkušeností, které hledají přivýdělek.



Co budu dělat ?


Volat, volat a volat. Dostanu seznam klientů, obvolám je s nabídkou služeb, výsledek zapíšu do tabulek s příslušnou administrativou a případné schůzky do kalendáře.


Co musím splňovat ?


- Denní aktivita - je potřeba volat každý den. Volání je priorita.


- Ochota každodenní práce s lidmi a pevné nervy, které jsou občas potřeba - když se klient špatně vyspí a pošle mě někam, je nutné být, za každé situace, maximálně příjemný. To však neznamená, že budu jak sluníčko, které vraždí pozitivitou. Je důležité umět si zachovat neutrální postoj, neopětovat palbu a ukončit hovor. Zanadávat si můžu následně sám pro sebe.


*- Musím být schopný ukončit hovor, pakliže nikam nevede *- je hezké si s někým popovídat, ale čas jsou peníze, pořád je to práce, takže by hovor o dramatických příbězích ze života neměl trvat moc dlouho.


*- Musím umět zachovat mlčenlivost a respektovat GDPR *- pokaždé si ověřím s kým hovořím, protože nikdy nevím, kdo je na druhé straně telefonu.


*- Ochota a chuť učit se *- musím vědět, co lidem nabízím, stačí mi základní povědomí o produktech, abych byl schopný odpovídat přesně a včas. Musím se naučit reagovat na

základní námitky klientů.


*- Obchodní duch *- nesmím zapomínat, že se pořád jedná o obchod, potřebuji uzavírat smlouvy.


- Slušné vystupování a komunikace - musím se umět chovat do telefonu.


*- Znalost technologií *- vím jak funguje e-mail, jak se někde registrovat přes Google. Umím pracovat v tabulkách Google, případně v Excel tabulkách.


- Znalost Českého jazyka - je velice neprofesionální, když napíši klientovi SMS plnou gramatických chyb.


- Musím mít tarif s neomezeným voláním a SMS do všech sítí.


- Musím mít notebook, PC nebo tablet.



Co získám ?


  • Zaškolení a poskytnutí materiálů ke studiu v oboru pojišťovnictví a financí.

- Odměňování formou provize za volání (NE ZA OBCHOD).

  • Přidělené kontakty.

- Výdělek odpovídající výkonu.

  • Možnost řízení svého času.

- Práce z domova.

  • Peníze na účet, vždy k určenému dni v měsíci.



Žádný aktivní prodej po telefonu, jde o volání formou nabídky služeb a produktů, které končí sjednanou schůzkou, předáním kontaktu a nebo nezájmem klienta. Žádný nátlak, přemlouvání, neustálé volání, obtěžování atd...

Podobné inzeráty

  • Skladník - stavebniny Brno


    180 – 195 Kč / hod

    Náplň práce: Nakládka a vykládka zboží Příjem a výdej zboží Udržování pořádku na skladě Obsluha firemních zákazníků Co od Vás očekáváme: Průkaz na obsluhu VZV (není podmínkou, ale výhodou) Znalo...

    Česká republika

    Před 2 dny

  • Kde budete pracovat? Průmyslová 379, 74251 Mošnov. 🎯 Popis pracovní pozice: Ruční / strojové třídění balíkových zásilek a manipulace se zásilkami. Vykládka / nakládka zásilek z poštovních vozidel ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek Noční Od 18 let

    Před 2 dny