Filtry brigád

Brigáda pro polské/maďarské rodilé mluvčí – 250 Kč/hod

Brand Brothers, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 28 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 300 Kč / hod

O nás

Už 27 let působíme na trhu a hluboce věříme v sílu výzkumu. Jsme agentura nabízející kompletní výzkumný servis, a naším cílem je pomáhat našim klientům zlepšovat jejich obchodní a marketingové výsledky – podporujeme jejich růst. *Klienti naší práci oceňují a rádi se k nám vrací. V tuto chvíli hledáme nové kolegy, kteří se k nám přidají na naší společné misi a pomohou nám se sběrem dat *– jedním z nejdůležitějších kroků celého výzkumného procesu.

Náplň práce:

Pro náš současný projekt hledáme polské/maďarské mluvící rodilé mluvčí (pro projekt v Polsku/Maďarsku). Nabízíme brigádu na pozici tazatele. Jedná se o komunikaci s respondenty a záznam jejich odpovědí – nejde o žádný prodej ani nabídku zboží, jde o vedené rozhovory na konkrétní témata, dle zaměření projektu.

Plánování směn je *flexibilní. Podmínkou je odpracovat *alespoň 20 hod/týdně, které je třeba vměstnat do rozmezí PO-PÁ, 8:00-16:00. Pokud chcete pracovat více, samozřejmě můžete. Vítaná je dlouhodobá spolupráce (ideální při studiu).

Práce probíhá z našich kanceláří, home office není z počátku možný (po několika odpracovaných projektech tato varianta za určitých podmínek možná je).

Kromě výdělku u nás získáte taky spoustu zkušeností - pokud do budoucna přemýšlíte o práci v marketingu, pak je tohle příležitost, kterou si nenechte ujít.

Jestliže máte zájem s námi spolupracovat, zašlete nám co nejdříve Váš životopis s telefonním číslem a my se Vám rádi ozveme. V odpovědi, prosím, uvádějte Vaše konkrétní časové možnosti. Budeme také rádi, pokud nás doporučíte dále.

Co od Vás očekáváme:

• polštinu/maďarštinu na rodilé úrovni
• pracovat u nás v kanceláři (blízko Lužáneckého parku)
• schopnost pracovat alespoň 20 hodin týdně (pokud chcete, můžete i více)
• zůstat až do konce projektu
• pozitivní přístup
• zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

• zajímavá práce – průzkum trhu (žádný prodej ani telemarketing), nepotřebujete
  žádné speciální znalosti
• dobře placená brigáda – průměrně 250 Kč/hod
• mladý a přátelský kolektiv
• práce v příjemném prostředí blízko centra Brna
• flexibilní pracovní doba - Po-Pá kdykoliv mezi 8:00-16:00 (není nutné zůstat celý den)