Podle lokalit

Koordinátor ubytovny v Brně, nástup možný IHNED

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do našeho týmu hledáme schopného a spolehlivého Koordinátora ubytovny v Brně. Nabízíme zaměstnání minimálně do konce roku s nástupem ihned.

Místo práce: Brno - centrum

Pracovní doba: flexibilní, závisí na příjezdu hostů k ubytování apod. (nutná pružnost, někdy je potřeba přijet i večer či o víkendu)

Náplň práce:

- Řízení a koordinace provozu ubytovny
- Zajištění hladkého chodu zařízení (údržba, komunikace s hosty, správa rezervací)
- Řešení provozních problémů a nečekaných situací
- Zodpovědnost za čistotu a dodržování pravidel ubytovny
- Příprava pokojů (výměna lůžkovin, kontrola a doplňování vybavení ze skladu)
- Komunikace s vedením penzionu a plnění operativních úkolů a pochůzek podle potřeby,
- Jednoduchá administrativa

Požadavky

  • Plnoletost
    • Flexibilitu - možnost zajistit chod ubytovny i večer nebo o víkendech
    • Proklientský přístup
    • Vysokou spolehlivost - dodržovat časy příjezdu hostů apod.

Nabídka

  • Férové platové ohodnocení 200 Kč/hod
    • Možnost práce na DPP/DPČ dle vašeho výběru
    • Možnost ubytování v Brně
    • Stabilní spolupráci minimálně do konce roku