Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Noční vykládka a nakládka kamionů - 180Kč/hod. + noční příplatky

THS CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Na dlouhodobou brigádu hledáme zaměstnance na noční vykládku a nakládku kamionů.
Práce vhodná pouze pro muže (občasná manipulace s těžšími břemeny)

- pracovní doba v říjnu od 3:00 - 8:00 a listopad/prosinec od 1:00 - 8:00 (možný přesčas do 9:00)
- směny Po-Pá, víkendy volné
- pravidelná docházka, dlouhodobá spolupráce
- mzda 180 Kč/ hod + noční příplatek 10%
• říjen – 954 ,- za směnu + přesčas
• listopad / prosinec – 1350,- za směnu + přesčas

- místo výkonu práce Brno – Líšeň
- autobusová zastávka Zaoralova - 8 minut od pracoviště

Požadavky

  • věk min. 18 let
    • platný občanský průkaz nebo pas
    • dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • možnost krátkodobé brigády i dlouhodobé spolupráce
    • 180 Kč/hod. + noční příplatky 10%

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní brigádu s vlastní volbou směn? Potřebujete dostávat PENÍZE KDYKOLIV budete potřebovat? Přidejte se k nám! Do voňavé a čisté výroby hledáme šikovné brigádnice a brigádn...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Noční

    Před 1 dny

  • Brigáda Do skladu s tiskopisy v Brně - Modřice hledáme nové kolegyně na expedici. Náplní práce je zpracování remitendy (tiskopisů, které se neprodaly) a příprava tiskopisů na expedici na jednotliv...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Pro studenty

    Před 3 dny